Opowiadania
niedziela, 11 stycznia 2015
Samobójstwo jedyna zła decyzja której nie będziesz żałować
Hmm... moja najwieksza wada ? no cóż wciąż oddycham nawet czasem coś mówie... itd..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz