Opowiadania

niedziela, 11 stycznia 2015

Samobójstwo jedyna zła decyzja której nie będziesz żałować

1959709_492104120896303_1075944892_n.jpg

Hmm... moja najwieksza wada ? no cóż wciąż oddycham nawet czasem coś mówie... itd..
969326_623546167703025_1532624261_n.jpg
Autor: Unknown o 02:18

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (8)
    • ►  lutego (1)
    • ▼  stycznia (7)
      • Opowiadanie miłosne cz.2
      • Film!
      • Dziś tak, ruszam do Kościoła na 12 :) https://www...
      • Samobójstwo jedyna zła decyzja której nie będziesz...
      • Opowiadanie miłosne cz.1
      • Ćpunka~Barbara Rosiek
      • Hej
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.