sobota, 10 stycznia 2015

Ćpunka~Barbara Rosiek



Zajęło mi to 2h. Tyle czasu zajęło mi czytanie 112 stronowej książki o uzależnieniu. 
Oczywiście jak to mój młodszy brat Adrian, mama i tata musieli mi przeszkadzać co 10 min. 
"Idź wynieś śmiecie", "pilnuj obiadu", "sprzątnij z biurka". Boże, mama się czepia że nie czytam książek a jak już widzi że czytam to robotę mi znajduje! Jak to jest bo nie wiem, czy ze mną jest coś nie teges? 

Wracając do książki. Bolesna, prawdziwa i poruszająca powieść o życiu współczesnej młodzieży. 
"Pamiętnik narkomanki" osadzony w nowej rzeczywistości- dopalaczy, pigułek gwałtu, HIV i HCV. 

Muszę powiedzieć że przyjemnie się ją czyta. Autorka przybiera postać Anki P. -dziewczynie uzależnionej. Samotnej po ucieczce z domu. Często wspominała jak było jej dobrze przed tym co się wydarzyło na imprezie. Ale to musicie już sami przeczytać. POLECAM 10/10 :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz