Witam wszystkich.
Chciałabym się przedstawić, no więc.. jestem Monika. Nienawidzę tego imienia. Takie proste, mimo że ja jestem zajebista :) Gdy pytam mamy dlaczego obdarowała mnie tak beznadziejnym imieniem, odpowiada że jest piękne. PIERD*LENIE O SZOPENIE. Nie wierze :( Ale co ja poradzę. Trzeba sobie w życiu radzić.
Powiem coś o sobie, no.. dużo gadam, co chyba zauważyliście po tym jak się przedstawiłam, kto normalny tyle czasu może mówić o tym jak się nazywa.
Poza tym to lubię czytać książki. Za każdym razem gdy coś przeczytam dodam na bloga i podzielę się z wami.
Słucham muzyki, różnej od rapu po disco. Zależy od mojego humoru.
A nooo mam 17 lat :3 Stara dupa o matko matko!!
Także ten blog będzie o wszystkim, moim dniu, wszystko co napiszę w większości nie będzie miało sensu, więc czy będziecie go czytać czy nie, nie ważne. Będę pisała go dalej :)
Do miłego! :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz